Polityka zwrotów

Nasza polityka zwrotów obowiązuje przez okres 30 dni. Jeśli minęło więcej niż 30 dni od dokonania zakupu, niestety nie możemy zaoferować Ci zwrotu pieniędzy ani wymiany.

Aby być uprawnionym do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i znajdować się w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi również być w oryginalnym opakowaniu.

Aby zainicjować zwrot, możesz skontaktować się z nami pod adresem support@femlybeauty.com. Jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, wyślemy Ci instrukcje dotyczące sposobu i miejsca wysłania przesyłki. Zwroty nie będą akceptowane bez wcześniejszej zgody.

Zwroty będą akceptowane tylko wtedy, gdy dostarczysz nam numer śledzenia.

Jeśli masz pytania dotyczące zwrotów, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie pod adresem support@femlybeauty.com.

Uszkodzenia i Problemy

Prosimy sprawdzić swoje zamówienie przy odbiorze i skontaktować się z nami natychmiast, jeśli produkt jest wadliwy, uszkodzony lub otrzymałeś niewłaściwy produkt. Pozwoli nam to ocenić i rozwiązać problem.

Wyjątki/Produkty niepodlegające zwrotowi

Niektóre produkty nie mogą być zwracane, takie jak produkty przemijające, jak jedzenie, kwiaty, gazety lub czasopisma. Nie akceptujemy również zwrotów produktów intymnych lub higienicznych, niebezpiecznych materiałów, łatwopalnych lub gazowych substancji oraz płynów.

Inne produkty niepodlegające zwrotowi obejmują:

- Karty podarunkowe
- Oprogramowanie do pobrania
- Niektóre produkty zdrowotne i do pielęgnacji osobistej

W niektórych przypadkach możliwe są częściowe zwroty (jeśli dotyczy):

- Książki z wyraźnymi śladami użytkowania
- CD, DVD, kasety VHS, oprogramowanie komputerowe, gry wideo, kasety audio lub płyty winylowe otwarte
- Produkty nie będące w stanie oryginalnym, uszkodzone lub posiadające brakujące części, które nie są wynikiem naszego błędu
- Produkty zwracane więcej niż 30 dni po dostawie

Zwroty (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu i zbadaniu zwrotu wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem otrzymania zwróconego przedmiotu. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli zostanie zatwierdzony, zwrot zostanie przetworzony, a kwota zostanie automatycznie zwrócona na Twoją kartę kredytową lub pierwotną metodę płatności w ciągu kilku dni.

Opóźnienia lub brak zwrotów (jeśli dotyczy)

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu, sprawdź najpierw swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z firmą kart kredytowych, ponieważ może potrwać trochę czasu, zanim zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany. Następnie skontaktuj się z bankiem. Często występuje opóźnienie przetwarzania zwrotu. Jeśli wykonasz te kroki i nadal nie otrzymasz zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem support@femlybeauty.com.

Wymiana (jeśli dotyczy)

Zamieniamy tylko produkty początkowo wadliwe lub uszkodzone. Jeśli potrzebujesz wymienić przedmiot na ten sam produkt, wyślij do nas e-mail na adres support@femlybeauty.com.

Wysyłka

Możesz się z nami skontaktować pod adresem support@femlybeauty.com. Jeśli Twój zwrot zostanie zaakceptowany, wyślemy Ci instrukcje dotyczące sposobu i miejsca wysłania przesyłki. Zwroty nie będą akceptowane bez wcześniejszej zgody. Koszty wysyłki zwrotnej ponosisz Ty, i nie podlegają one zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot, koszty wysyłki zwrotnej zostaną potrącone z kwoty zwrotu. Czas potrzebny na dostarczenie zastępczego przedmiotu może się różnić w zależności od Twojego położenia.